Els nostres esportistes

Capitana de l’equip estatal absolut.

m

CAMPIONAT D'EUROPA - EUROPEAN CUP SANT PETERSBURG (RÚSSIA)

MAIG 2019

MEDALLA D'OR EN LA MODALITAT DE HIGHLIGHT. MEDALLA DE PLATA EN LA MODALITAT D'EQUIP TÈCNIC. MEDALLA DE PLATA EN LA MODALITAT D'EQUIP LLIURE. COPA A LA SEGONA MILLOR SELECCIÓ EUROPEA<br />

m

OPEN JAPÓ (TOKIO)

ABRIL 2019

Medalla de plata en la modalitat d'equip lliure i medalla de plata en la modalitat de highlight.<br />

m

CAMPIONAT D'ESPANYA JÚNIOR- SÈNIOR (VALLADOLID)

ABRIL 2019

Medalla d'or en la modalitat de duet mitxe tècnic.

m

OPEN FRENCH (PARÍS)

MARÇ 2019

Medalla d'or a la modalitat de highlight.

m

European Championships (Glasgow)

agost 2018

4a classificada en equip lliure. 3a classficada en rutina lliure combinada. 4a classificada en equip tècnic.

m

Budapest (Hongria)

juliol de 2017

6a classificada en equip tècnic, 6a classificada en equip lliure i 5a classificada en combo en el campionat del món celebrat a Budapest (Hongria) del 14 al 22 de juliol de 2017.

m

Cuneo (Itàlia)

maig de 2017

2a classificada en equip tècnic i 3a classificada en equip lliure a la Copa d'Europa de Natació Sincronitzada celebrada a Cuneo (Itàlia) del 05 al 07 de maig de 2017.

m

Londres (Gran Bretanya)

maig de 2016

3a classificada en equip lliure i 4ª classificada en combo en el campionat del Europa Absolut celebrat a Londres (Gran Bretanya) de l'09 al 13 de maig de 2016.

m

Rio de Janeiro

març de 2016

5a classificada en equip en el Torneig de Classificació per als Jocs Olímpics celebrat a Rio de Janeiro del 02 al 06 de març de 2016.

m

Kazan (Rússia)

juliol -agost 2015

5a classificada en equip tècnic, 5a classificada en equip lliure i 5a Classificada en combo en Campionat del Món Absolut celebrat a Kazan (Rússia) del 26 de juliol al 01 d'agost-10 de 2015.

m

Hoofddorp (Països Baixos)

maig de 2015

3a classificada i medalla de plata en equip tècnic i 3ª classificada i medalla de bronze en equip lliure a la Copa d'Europa Absoluta celebrada a Hoofddorp (Països Baixos) del 08-10 de maig de 2015.

m

Berlin (Alemanya)

agost de 2014

2a classificada i medalla de plata en combo i 3ª classificada i medalla de bronze en equip lliure al Campionat del Europa Absolut celebrat a Berlin (Alemanya) del 13-24 d'agost de 2014.

m

Barcelona (Espanya)

juliol de 2013

2a classificada i medalla de plata en equip tècnic, 2a classificada i medalla de plata en equip lliure i 2a classificada i medalla de plata en combo en el Campionat del Món Absolut celebrat a Barcelona (Espanya) del 20-27 de juliol de 2013.

m

Savona (Itàlia)

maig de 2013

1a classificada i medalla d'or en equip a la Copa d'Europa Absoluta celebrada a Savona (Itàlia) del 24-26 de maig de 2013.

m

Mèxic (Mèxic)

novembre - desembre de 2013

1a classificada i medalla d'or en equip tècnic, 2a classificada i medalla de plata en combo, 3a classificada i medalla de bronze en equip lliure a la FINA Synchro World Trophy celebrada a Mèxic (Mèxic) del 29 de novembre al 01 de desembre de 2013.

m

Volos (Grècia)

setembre de 2012

3a classificada i medalla de bronze en combo, 6a classificada en equip, 7a classificada en duet en el campionat del Món FINA Junior celebrat a Volos (Grècia) del 12-16 de setembre de 2012.

m

Beijing (Xina)

desembre de 2011

1a classificada i medalla d'or en Combo, 1a classificada i medalla d'or en equip temàtic, i 2ª classificada i medalla de plata en equip (rutina acrobàtica) en la FINA Synchro World Trophy celebrada a Beijing (Xina) del 9-11 de desembre de 2011.

m

Belgrad (Sèrbia)

juny - juliol de 2011

2a classificada i medalla de plata en Equip lliure i 2ª classificada i medalla de plata en combo en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Belgrad (Sèrbia) del 29 de juny al 03 de juliol de 2011.

m

Tampere (Finlàndia)

juliol de 2010

3a classificada i medalla de bronze en equip, i 5a classificada en combo en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Tampere (Finlàndia) del 711 de juliol de 2010.

m

Indianapolis (USA)

agost de 2010

5a classificada en combo i 6ª classificada en equip del Campionat del Món Júnior celebrat a Indianapolis (USA) de l'11 al 15 d'agost de 2010.

m

Budapest (Hongria)

juliol de 2017

5a classificada en combo en el campionat del món celebrat a Budapest (Hongria) del 14 al 22 de juliol de 2017.

m

Londres (Gran Bretanya)

maig de 2016

3a classificada en equip lliure i 4ª classificada en combo en el campionat del Europa Absolut celebrat a Londres (Gran Bretanya) de l'09 al 13 de maig de 2016.

m

Bakú (Azerbaidjan)

juny de 2015

2a classificada en combo i 2a classificada en equip en els Jocs Europeus celebrats a Bakú (Azerbaidjan) del 12 al 16 de juny de 2015.

m

Beijing (Xina)

desembre de 2014

3a classificada en combo, 5a classificada en equip tècnic i 4ª classificada en duet a la World Trophy Fina celebrada a Beijing (Xina) del 12 al 14 de desembre de 2014.

m

Hèlsinki (Finlàndia)

juliol -agost 2014

5a classificada en combo i 4ª classificada en equip en el Campionat del Món Júnior celebrat a Hèlsinki (Finlàndia) del 30 de juliol al 3 agost 2014.

m

Poznan (Polònia)

maig de 2013

3a classificada i medalla de Bronze en combo i 3ª classificada i medalla de bronze en equip en el Campionat d'Europa Júnior 2013 celebrat a Poznan (Polònia) del 15 al 19 de maig de 2013.

m

Torrevieja (Espanya)

juliol de 2012

2a classificada i medalla de plata categoria infantil en rutina lliure i 2ª classificada i medalla de plata en combo a la Copa MENGEN celebrada a Torrevieja (Espanya) del 19-22 de juliol de 2012.

m

CAMPIONAT D'EUROPA - EUROPEAN CUP SANT PETERSBURG (RÚSSIA)

MAIG 2019

MEDALLA DE PLATA EN LA MODALITAT DE DUET MIXTE TÈCNIC. MEDALLA DE PLATA EN LA MODALITAT DE DUET MIXTE LLIURE. COPA A LA SEGONA MILLOR SELECCIÓ EUROPEA

m

OPEN JAPÓ (TOKIO)

ABRIL 2019

Medalla de bronze en la modalitat de duet mixte tècnic i<br /> 4t classificat en duet mixte lliure.

m

CAMPIONAT D'ESPANYA JÚNIOR- SÈNIOR (VALLADOLID)

ABRIL 2019

Medalla d'or en la modalitat de duet mitxe tècnic.

m

OPEN FRENCH (PARÍS)

MARÇ 2019

Medalla de plata en la modalitat de duet mitxe lliure i tècnic.

m

European Championships (Glasgow)

agost 2018

3r classificat en duet tècnic mitxe. 3r classificat en duet lliure mixte.

m

Budapest (Hongria)

juliol de 2017

5è classificat en duo mixt tècnic i 5è classificat duo mixt lliure al campionat del món celebrat a Budapest (Hongria) del 14 al 22 de juliol de 2017.

m

Cuneo (Itàlia)

maig de 2017

2n classificat en duo mixt tècnic i 2n classificat duo mixt lliure a la Copa d'Europa de Natació Sincronitzada celebrada a Cuneo (Itàlia) del 05 al 07 de maig de 2017.

m

Londres (Gran Bretanya)

maig de 2016

3r classificat i medalla de bronze en duo mixt tècnic i 3r classificat duo mixt lliure a la Copa d'Europa de Natació Sincronitzada celebrada a Londres (Gran Bretanya) de l'09 al 13 de maig de 2016.

m

Kazan (Rússia)

juliol - agost de 2015

5è classificada en duet mixt lliure en el Campionat del Món Absolut celebrat a Kazan (Rússia) del 26 de juliol al 01 d'agost de 2015.

m

CAMPIONAT D'EUROPA - EUROPEAN CUP SANT PETERSBURG (RÚSSIA)

MAIG 2019

MEDALLA D'OR EN LA MODALITAT DE HIGHLIGHT. COPA A LA SEGONA MILLOR SELECCIÓ EUROPEA

m

OPEN JAPÓ (TOKIO)

ABRIL 2019

Medalla de plata en la modalitat de highlight.

m

OPEN FRENCH (PARÍS)

MARÇ 2019

Medalla d'or a la modalitat de highlight.

m

Londres (Gran Bretanya)

maig de 2016

3a classificada en equip lliure i 4ª classificada en combo en el campionat del Europa Absolut celebrat a Londres (Gran Bretanya) de l'09 al 13 de maig de 2016.

m

Kazan (Rússia)

juliol - agost de 2015

5a classificada en equip tècnic, 5a classificada en equip lliure i 5a Classificada en combo en Campionat del Món Absolut celebrat a Kazan (Rússia) del 26 de juliol al 01 d'agost de 2015.

m

Hoofddorp (Països Baixos)

maig de 2015

3a classificada i medalla de plata en equip tècnic i 3ª classificada i medalla de bronze en equip lliure a la Copa d'Europa Absoluta celebrada a Hoofddorp (Països Baixos) del 08-10 de maig de 2015.

m

Berlin (Alemanya)

agost de 2014

2a classificada i medalla de plata en combo i 3ª i medalla d'broze en equip tècnicen el Campionat d'Europa Absolut celebrat a Berlin (Alemanya) del 13-24 d'agost de 2014.

m

Berlin (Alemanya)

agost de 2014

2a classificada i medalla de plata en combo i 3ª i medalla d'broze en equip tècnicen el Campionat d'Europa Absolut celebrat a Berlin (Alemanya) del 13-24 d'agost de 2014.

m

Beijing (Xina)

desembre de 2014

3a classificada en combo, 5a classificada en equip tècnic i 4ª classificada en duet a la World Trophy Fina celebrada a Beijing (Xina) del 12 al 14 de desembre de 2014.

m

Mèxico (Mèxic)

novembre - desembre de 2013

World Trophy Mèxic 2013 1a i medalla d'or en equip tècnic, 3a i medalla i bronze en equip linre i 3ª classificada i medalla de bronze en combo en la FINA World Trophy celebrada a Mèxico (Mèxic) de 29 de novembre a 01 de desembre de 2013.

m

Poznan (Polònia)

maig de 2013

3a classificada i medalla de bronze en duo, 3a classificada i medalla de bronze en combo i 3ª classificada i medalla de bronze en equip en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Poznan (Polònia) del 15-19 de maig de 2013.

m

Volos (Grècia)

setembre de 2012

3a classificada i medalla de Bronze en combo en el Campionat del Món FINA Junior celebrat a Volos (Grècia) del 12-16 de setembre de 2012.

m

Belgrad (Sèrbia)

juny - juliol de 2011

2a classificada i medalla de Plata en Equip lliure i 2a classificada i medalla de plata en combo en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Belgrad (Sèrbia) del 29 de juny al 03 de juliol de 2011.

m

Chania (Grècia)

juliol de 2010

3a classificada i medalla de bronze en Combo, 3a classificada i medalla de bronze en equip a la Copa MENGEN celebrada a Chania (Grècia) del 21-25 de juliol de 2010.

m

Belgrad (Sèrbia)

juny de 2017

3a classificada i medalla de bronze en combo i 4ª classificada en equip lliure en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Belgrad (Sèrbia) del 21 al 25 de juny de 2017.

m

Zuric (Suïssa)

abril de 2017

1a classificada i medalla d'or en combo, 1a classificada i medalla d'or en equip i 1a classificada i medalla d'or en només en l'Swuiss Youth Competition celebrat a Zuric (Suïssa) del 29 al 30 d'abril de 2017.

m

Kazan (Rússia)

juliol de 2016

5a classificada en combo i 5a classificada en equip lliure en el Campionat del Món Júnior celebrat a Kazan (Rússia) del 09 al 13 de juliol de 2016.

m

Rijeka (Croàcia)

juny de 2016

3a classificada i medalla de bronze en combo i 4ª classificada en equip lliure en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Rijeka (Croàcia) del 22 al 26 de juny de 2016.

m

Nantes (França)

abril de 2016

1a classificada i medalla d'or en equip lliure i 3ª classificada i medalla de bronze en duet lliure combo i 4ª classificada en equip lliure en el Campionat de França Júnior celebrat a Nantes (França) del 08 al 10 d'abril de 2016.

m

Alexandroupoli (Grècia)

setembre de 2014

1a classificada i medalla d'or en combo i 1ª classificada i medalla d'or en equip en la Mediterranean Synchronized Swimming Cup celebrada a Alexandroupoli (Grècia) del 04-07 de setembre de 2014.

m

Alexandroupoli (Grècia)

setembre de 2014

2a classificada i medalla de plata en combo i 2ª classificada i medalla de plata en equip en la classificació general OPEN de la Mediterranean Synchronized Swimming Cup celebrada a Alexandroupoli (Grècia) del 04-07 de setembre de 2014.

Nedadora de la selecció absoluta de natació sincronitzada.

m

Kazan (Rússia)

juliol de 2016

5a classificada en combo i 5a classificada en equip lliure en el Campionat del Món Júnior celebrat a Kazan (Rússia) del 09 al 13 de juliol de 2016.

m

Rijeka (Croàcia)

juny de 2016

3a classificada i medalla de bronze en combo i 4ª classificada en equip lliure en el Campionat d'Europa Júnior celebrat a Rijeka (Croàcia) del 22 al 26 de juny de 2016.

m

Nantes (França)

abril de 2016

1a classificada i medalla d'or en equip lliure i 3ª classificada i medalla de bronze en duet lliure combo i 4ª classificada en equip lliure en el Campionat de França Júnior celebrat a Nantes (França) del 08 al 10 d'abril de 2016.

m

Ostia (Italia)

agost de 2015

1a classificada i medalla d'or en combo i 1ª classificada i medalla d'or en equip en la Copa Mediterrània celebrada a Ostia (Italia) del 06-09 d'agost de 2015.

m

Ostia (Italia)

agost de 2015

2a classificada i medalla de plata en combo i 2ª classificada i medalla de plata en equip en la classificació general OPEN de la Copa Mediterrània celebrada a Ostia (Italia) del 06-09 d'agost de 2015.

m

Alexandroupoli (Grècia)

setembre de 2014

1a classificada i medalla d'or en combo i 1ª classificada i medalla d'or en equip en la Mediterranean Synchronized Swimming Cup celebrada a Alexandroupoli (Grècia) del 04-07 de setembre de 2014.

m

Alexandroupoli (Grècia)

setembre de 2014

2a classificada i medalla de plata en combo i 2ª classificada i medalla de plata en equip en la classificació general OPEN de la Mediterranean Synchronized Swimming Cup celebrada a Alexandroupoli (Grècia) del 04-07 de setembre de 2014.

Tots elles i ell han estat campions de Catalunya i d’Espanya en categories Aleví, Infantil i Júnior en les modalitats de sol, duo, Equip i Combo.

En aquesta pàgina web utilitzem cookies pròpies i de tercer per millorar els nostres serveis i facilitar la teva navegació. Si continues navegant, acceptes l’ús de cookies. Pots obtenir més informació sobre les cookies que fem servir de sobre com limitar-es en la nostra política de cookies. Política de cookies

La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca